[aktualizacja] Uszyj Jasia w IKEA!     Kolejna edycja szycia jasiów dla szpitali i domów dziecka tym razem odbędzie się w IKEA! Planowane są dwa terminy spotkań 1 i 8 marca, soboty, pierwsze spotkanie odbędzie się w IKEA Janki a drugie - IKEA Targówek.    Więcej informacji na temat akcji znajdziecie tutaj: http://uszyjjasia.blogspot.com

UWAGA potrzebujemy 4 - 5 osób, które mogłyby być instruktorami podczas szycia - czyli innymi słowy dysponują większą ilością czasu i cierpliwością. Chodzi o to, że do szycia dołączać się będą klienci IKEA i będą oni potrzebowali krótkiego instruktażu - choćby w cięciu tkanin. Czy są wśród Was osoby, które mogłyby się czegoś takiego podjąć?

----------------------------------------------------------------------------------

[ Tutaj ] jest strona wydarzenia na Facebooku - 1 marca (Janki)
zapraszamy! 

PROSIMY O ROZREKLAMOWANIE WYDARZENIA!

Zapraszam na dział jadalnia do IKEA Janki 1.03. w godzinach od 11 do 20-stej. Mile widziane osoby z maszynami do szycia i overlockami . Jeśli ktoś nie ma to IKEA udostępni nam swoje maszyny i akcesoria krawieckie oraz materiały. Zapraszam uczniów szkół, mamy z dziećmi, babcie, dziadków, ciocie, blogerów i wszystkich tych, którzy chcieliby spróbować swych sił, a przy okazji zrobić coś pożytecznego. 1.03. musimy uszyć 600 poszewek! 


Kto nie może być z nami 1.03. w IKEA Janki to zapraszam 8.3. do IKEA Targówek.


---------------------------------------------------------------------------------


[ Tutaj ] jest strona wydarzenia na Facebooku - 8 marca (Targówek), zapraszamy!


KOMENTOWAĆ MOŻNA [ TUTAJ ] - 1 marca (Janki)

KOMENTOWAĆ MOŻNA [ TUTAJ ] - 8 marca (Targówek)