Szyjemy posłania dla bezdomnych kotów

http://www.grupawarszawaszyje.pl/2015/03/szyjemy-posania-dla-bezdomnych-kotow-w.html

     Uwaga, uwaga! Naszej pomocy potrzebują bezdomne zwierzęta! Warszawa Szyje i Dobre Miejsce organizują akcję szycia posłań dla kotów. (wydarzenie na facebooku znajdziecie TUTAJ)
 
     To kolejny, wspaniały powód, żeby się spotkać! W planach jest szycie prostych posłań, idealnych do położenia np. na parapet, ale wszelkie inicjatywy techniczne, mające na celu stworzenie rzeczy bardziej skomplikowanych – mile widziane!

     Wszystkie chętne osoby zapraszamy 22 marca od godz. 12-tej do Dobrego Miejsca na ul. Dzielnicowej 19. Mamy 4 maszyny do szycia, ale na pewno warto wziąć swoją. Może to też być pretekst do zrobienia porządkow wiosennych i przekazania jakichś tkanin i wypełniaczy do szycia posłań. 

     Ostatecznie efekty tego "pospolitego ruszenia" powędrują do grupy Koty Spod Mostu – część do użytkowania przez podopiecznych, a najpiękniejsze zostaną wylicytowane na charytatywnym bazarku z przeznaczeniem na karmę i lczenie kotów wolno żyjących, które znajdują się pod opieką grupy.

     Koty Spod Mostu to grupa działająca pod skrzydlami Fundacji Międzynarodowy Ruch. Na Rzecz Zwierząt - VIVA. Pomagamy kotom wolno żyjącym spod mostu Grota - Roweckiego (i okolic) a także kotom z zakładów Polfa Tarchomin. Mamy pod swoją opieką ponad 120 kotów które codziennie dokarmiamy, leczymy i sterylizujemy a maluszkom szukamy domów stałych. To wszystko jest możliwe dzięki wspaniałym ludziom, wolontariuszom, którzy poświęcają swój czas aby ratować i pomagać tym zwierzętom. Jesteśmy grupą, która powstała w 2013 r., ale kotami w okolicach mostu Grota - Roweckiego opiekujemy się od 8 lat. Nasza działalność opiera się głownie na darowiznach finansowych i rzeczowych, dlatego też jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za pomysł akcji na rzecz Kotów Spod Mostu.

     Dobre Miejsce to nowopowstałe miejsce, które będzie – przede wszystkim – organizować ciekawe warsztaty.
Dobre Miejsce to przystań dla wszystkich, którzy chcą się oderwać od codzienności, rutyny, pośpiechu i spędzić czas relaksując się w dobrym towarzystwie. Jest u nas wiele ciekawych propozycji i z każdym miesiącem będą się pojawiać nowe. Przede wszystkim zapraszamy na warsztaty i zajęcia dla dzieci i dorosłych. Mamy bogatą i nietuzinkową ofertę zajęć artystycznych, a nasi prowadzący to fachowcy, którzy wprowadzą Was w arkana sztuki i rzemiosła.

      Partnerem akcji jest Outlet Tkanin, dziewczyny, dziękujemy za przekazanie tkanin do szycia posłań!

https://www.facebook.com/outlettkanin?fref=ts