Setki Słoni dla dzieciaków - wspieramy akcję! (+konkurs)

http://www.grupawarszawaszyje.pl/2015/03/setki-soni-dla-dzieciakow-wspieramy.html


Warszawa Szyje wspiera akcję "Setki Słoni dla dzieciaków". Link do wydarzenia, w którym możecie umieszczać zdjęcia swoich słoników jest tutaj. Informację o tej akcji dostaliśmy od Mój świat, moje szycie, moja pasja. Zapraszamy wszystkich do uszycia słonia, który przyniesie radość dzieciom w szpitalu. Obiecujemy, że każdy słoń odnajdzie swoje dziecko, żeby przynieść mu szczęście.
Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste.

  1. Należy wykonać słonia dowolną techniką. Pamiętaj tylko, że zabawka powinna być bezpieczna dla dziecka.
  2. Konkursowe słonie należy przesyłać do 20 kwietnia na adres Fundacji ul. Gdańska 90 lok 3-1, 90 - 508 Łódź
  3. Od 20 do 30 kwietnia na facebooku Fundacja Słonie na balkonie odbędzie się głosowanie na najatrakcyjniejszego dla internautów słonia.
  4. 30 kwietnia – rozstrzygnięcie konkursu. Zwycięzca otrzyma maszynę do szycia ufundowaną przez Sklep Przemysłowy Wójcik i Spółka z Łodzi (http://maszyny-do-szycia.com/)
  5. 2 maja – Zwycięska 15 słoni trafi na charytatywną aukcję allegro Fundacji. Każdy słoń zostanie wylicytowany na realizacje programu terapeutycznego dla dzieci, które wychodzą ze szpitala.

Szablon słonia można pobrać stąd: http://www.slonienabalkonie.pl/assets/Setki-sloni-dla-dzieciakow.pdf, ale jest on jedynie inspiracją - można uszyć dowolnego słonia, ważne tylko, aby był on bezpieczny dla dzieci.  

Oficjalna strona akcji: http://www.slonienabalkonie.pl/projekty/setki-sloni-dla-dzieciakow/