Podsumowanie 1. Targów Grupy Warszawa Szyje


     Od spotkania minęło już trochę czasu, a ja dopiero dzisiaj zebrałam się do napisania podsumowania. Musiałam ochłonąć, wyciągnąć wnioski na przyszłość, przeanalizować sporo rzeczy. 

     Przede wszystkim gorąco dziękuję wszystkim szkołom szycia, które zaszczyciły nas swoją obecnością. Dziękuję za poświęcony czas i serce włożone w organizacje szkoleń, za wiedzę, jaką przekazaliście Państwo członkom naszej grupy. Szkolenia, jakie zostały przeprowadzone to:

Poprawki odzieży, prezentacja stopek i akcesoriów do maszyn.


• Papavero - http://papavero.pl
Wykłady z modelowania rękawa, spódnicy podstawowej, legginsów.


• Splot Artystyczny - www.splotartystyczny.pl
Warsztaty z szycia bluzki / tuniki / sukienki od podstaw, poprawki odzieży.• Szkoła Patchworku Anny Sławińskiej - www.szkolapatchworku.pl
Warsztaty z szycia patchworku metodą Log Cabin i Bargello.

  
• Szycie jest piękne - www.patternmanipulation.com
Wykład z drapowania na manekinie oraz warsztat z szycia spódnicy tiulowej.Warsztat z plecenia na grubym szydełku pufy z wykorzystaniem materiałów odzyskanych ze starych t-shirtów. 

  
• Ultramaszyna - www.ultramaszyna.com
Warsztat z szycie bluzki / tuniki / sukienki od podstaw wraz ze wstępem dot. krojenia i przenoszenia wykrojów na papier.


     Odwiedziły nas również sklepy, którym również bardzo dziękuję za obecność! Było kolorowo, kusząco i praktycznie! A ile nowych uszytków powstało po tych zakupach? Ciężko policzyć :)


Outlet Tkanin


Pasmanteria ozdobna


Rencami.pl


Szyliśmy też Jasie w ramach akcji Uszyj Jasia


A wszystko to osłodzone było pysznościami, które przyniosły uczestniczki spotkania :)