Zszyjmy się z drużyną dobroci!


Proponujemy Wam dziś udział w nietypowym wspólnym szyciu. Wspólnym celem i tematem tego wydarzenia jest uszycie fantów, które następnie przekażemy na aukcję charytatywną dla Drużyny Dobroci.

Drużyna Dobroci to grupa kilku dziewczyn, których dzieci lub dzieci w rodzinie mają wrodzone wady serca. Pomagają przy zakładaniu FP i prowadzeniu "Bazarków".


"Często rodzice stają przed faktem zebrania sporej ilości pieniędzy potrzebnych na operacje ratującą życie, ponieważ w naszym kraju odmówili im pomocy.
My przygarniamy takie rodziny i dajemy z siebie wszystko organizując KAMPANIĘ społeczną.
ZSZYJCIE się z nami!
Wasze cuda mogą zdziałać prawdziwe CUDA!
Obecnie pomagamy Piotrusiowi: https://www.facebook.com/events/476565339165097/

Działamy wyłącznie za zgodą rodziców i fundacji, która opiekuje się dzieckiem potrzebującym wsparcia.
Jeśli chcesz pomóc chorym dzieciom i podarować coś od SIEBIE - czyli wszystko co można uszyć :D, skontaktuj się z nami."

Zasady są proste. 
  1. Szyjemy dowolnie wybraną rzecz w dniach 9 - 30 września.
  2. Robimy jej zdjęcia i umieszczamy w tym wydarzeniu.
  3. Wysyłamy fant, lub zdjęcie fantu do Drużyny Dobroci na adres , który otrzymacie mailem (w tym celu należy skontaktować się z Agnieszką Świetlik pod adresem grupawarszawaszyje@gmail.com).
  4. Dalsze kroki należą już do DD. Wasz prezent umieszczany jest na lisytacji (przykładowe aukcje znajdziecie tutaj: https://www.facebook.com/events/476565339165097/). 
  5. W zależności od tego, czy przedmiot jest u Was fizycznie czy został on wcześniej dostarczony do DD zostaje on później wysłany bezpośrednio do osoby, która wygrała aukcję i wpłaciła pieniądze na subkonto dziecka, dokumentując potwierdzeniem. Kto pokrywa koszt wysyłki (darczyńca/licytujący) zaznaczone jest w opisie danej aukcji.