Podsumowanie szycia lalek dla dzieci przebywających w szpitalu na ul. Litewskiej w WarszawieMinął miesiąc od spotkania w Dobrym Miejscu. Mamy zdjęcia z szycia lalek, zdjęcia ich kreacji i wreszcie, najważniejsze: zdjęcia z procesu ich ubierania i ozdabiania podczas warsztatów prowadzonych na oddziałach onkologicznych. Te zdjęcia mówią więcej, niż słowa. 

Dziękujemy bardzo wszystkim osobom, które zaangażowały się w tę akcję. Za pomoc, dobre serce, poświęcenie Waszego czasu. 

Dziękujemy Dobremu Miejscu za udostępnienie lokalu, Outletowi Tkanin i Ładnym Tkaninom za podarowanie materiałów do szycia, Pasmanterii Ozdobnej za dodatki upiększające lale, firmie Trodat Polska za bezpieczne dla dzieciaków markery. 

Dziękujemy Ewie, która poprowadziła warsztaty z dziećmi i zainicjowała całą akcję, dziękujemy Fundacji Spełnionych Marzeń za umożliwienie nam włączenia się w ten piękny projekt. Zarówno dzieci jak i ich rodzice spędziły w towarzystwie lalek i Ewy cudowne chwile, zapominając przez ten czas o chorobie, która im doskwiera.

Mamy nadzieję, że to nie będzie nasza ostatnia wspólna akcja :)