Ogłoszenie wyników wspólnego szycia dla początkujących :)

     
     To szycie było dla mnie szczególnie ważne. Bardzo zależało mi na tym, aby jak najwięcej osób odważyło się i podjęło wyzwanie, mimo braku wiary w swoje siły i lęku przed stojącą na biurku / stole maszyną, jaki często towarzyszy osobom początkującym. Każda wrzucona praca cieszyła mnie tym bardziej, że wymagała od szyjących "żółtodziobów" nie lada odwagi - w końcu pokazywanie publicznie swoich "nie idealnych" uszytków nie jest proste.

Odzew ku mojej wielkiej radości był duży, oto lista stworzonych kosmetyczek


 Aleksandra Sontowska


Anna Gromtowicz


Agnieszka Dąbrowska


Joasia Cieślikowska
 
Dominika Bilewicz

 

Anna Maksymiuk
 

Karolina Idziejczak
 

Kaśka Sz Katarzyna Wojdasiewicz
 

Mariola Jankowska
 

     Zwycięzca był wybierany metodą losowania a nagroda to ponad 3m pięknej bawełny w drobną, czerwono-białą kratkę ufundowaną przez jedną z naszych grupowiczek (za co bardzo dziękuję!)
     Losowanie przeprowadzone zostało w warunkach "polowych", na wyjeździe. Lista uczestniczek (w tym jedna dwa razy, bo uszyła dwa modele kosmetyczek) została skwarpliwie przeniesiona na papier:


  
   
     Do losowania wykorzystana została "podręczna maszyna losująca", na pewno bardzo obiektywna, model stosunkowo nowy na rynku :) :

     Zanim Maszyna zjadła los :), udało sie go uratować i oczom naszym ukazały się dane zwyciężczyni:
     Serdecznie graulujemy! Nagrodę wyślę pocztą zgodnie z ustaleniami :) Czekamy również na zdjęcia uszytku, który powstanie!

:)

KOMENTOWAĆ NA FACEBOOKU MOŻNA [ TUTAJ ]