Piknik z okazji pierwszych urodzin grupy Warszawa Szyje!
     W sobotę, 7 czerwca odbył się piknik z okazji pierwszych urodzin naszej grupy! Było około 20 dziewczyn (młodych ciałem i duchem!), grupka dzieciaków i dwóch panów, którzy dzielnie pełnili rolę animatorów! 

     Kto nie był - niech żałuje! Było przemiło, dziewczyny przyniosły kocyki, ciastka, owoce. Było nas tak dużo, że można było spokojnie krążyć między grupkami i przysłuchiwać się rozmowom :)


Były nawet domowej roboty muffinki!Panowie animatorzy zabrali dzieciaki na lody :) 

     
     Dla uczestników spotkania przewidziane były upominki ufundowane przez sklep Outlet tkanin (paczuszki z zestawami tkanin), biżuteria ręcznie robiona przez Anetę Dziedzicką (bużuteria o tematyce szyciowej - a jak!) oraz naklejki na maszyny do szycia i dzianina od Agi - adminki.     Imiona wszystkich uczestniczek zapisałyśmy i wrzuciłyśmy do ręcznie uszytego przez jedną z dziewczyn woreczka...


 A pomocne dziewczynki losowały i roznosiły nagrody :)


     Ania chwaliła się swoimi uszytkami, w dodatku sama je skonstruowała - tak to jest, jak na piknik szyciowy wraca się prosto ze szkoły (krawieckiej!) :)     Dziewczyny (i Panowie Wujkowie - Animatorzy)! Bardzo dziękujemy i czekamy na więcej! Na pewno powtórzymy takie spotkanie jeszcze w tym okresie letnim - tym razem z okazji braku okazji :)


KOMENTOWAĆ NA FACEBOOKU MOŻNA [ TUTAJ ]